Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Ugdymo karjerai diena: 5-okų pažintis su muziejininko, žirgų trenerio profesijomis

Balandžio 2 d. „Sandoros“ 5-okai vyko į Naisius, kur susipažinti su gido, muziejininko, žirgų trenerio profesijomis.  Pirmiausia mokiniai apsilankė žemaitukų žirgyne. Penktokai sužinojo, kokios yra žirgų veislės, kokia reikalinga jiems priežiūra. 

Mokiniams labiausiai patiko, kad žirgyne galėjo jodinėti. Susipažinus su žirgais, sužinojus, kaip atrodo žirgų prižiūrėtojų, specialistų kasdienybė, atėjo metas išbandyti ir muziejininko specialybę. Gidė mokinius pakvietė į lieratūros muziejų susipažinti su Naisių krašto istorija ir dabartimi. Oras buvo nuostabus, mokiniai aplankė Triušių salą, Baltų dievų muziejų ir Saulės aikštę.

Natūralioje gamtoje po atviru dangumi mokiniai apžiūrėjo Inkilų muziejų, pamatė įvairiausių inkilų, sužinojo, kokie paukščiai juose gali gyventi.  Sunkiu, bet smagiu išbandymu mokiniams tapo kopimas į Baltų arenos aukštybes, kur užlipę sandoriečiai gėrėjosi nuostabiu Naisių miestelio kraštovaizdžiu.

Pažintį su Naisiais mokiniai baigė bendruomenės kultūros namų arbatinėje. Prie karštos arbatos puodelio aptarė patirtus įspūdžius, įsigijo suvenyrų.

Daugiau išvykos akimirkų – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.