Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Uždegtą antrąją advento žvakę lydėjo mokinių geri darbai

Šiandien „Sandoros“ progimnazijoje pradėta antroji advento savaitė. Ją simboliškai žvakės uždegimu pradėjo mokyklos direktorius Kęstutis Šaltis, o mokiniai pasakojo apie klasių atliktus gerus darbus.

Giesmės, kurias atlieka visi salėje susirinkę mokiniai, jų mokytojai, rimtis ir susikaupimas. Taip „Sandoros“ progimnazijoje tradiciškai pradedami advento pirmadieniai. Šiemet jie dar arčiau tikrosios advento idėjos – kiekviena klasė per advento laikotarpį atlieka gerus darbus, apie kuriuos pasakoja pradėdami naują advento savaitę.

Gruodžio 10-osios rytą apie savo gerumo akcijas pasakojo pradinukai. PUG1 ir PUG2 pasakojo, kad jie kepė keksiukus, pardavinėjo mokykloje ir surinko net 181 Eur. Pinigai skirti vėžiu sergantiems vaikams. 1a kl. ir PUG2  vyko į Motinos Teresės šeimų namus. Vaikai vaidino spektaklį  „Vilkas keičia spalvą“, bendravo su ten gyvenančiomis šeimomis, padovanojo savo keptus sausainius, tėvelių nupirktas knygutes.

2b kl. mokiniai, televizijos žinių laidoje išgirdę apie trečią kartą sudegusius šiauliečių namus, kaip patys sakė, negalėjo likti abejingi. Norėdami padėti namų netekusiems žmonėms, mokiniai, jų mokytoja Laura Girdvainienė ir mokinių tėveliai nuo ugnies nukentėjusiai šeimai paaukojo net 445 Eur. 4a kl. nusprendė savo pilietiškumą, gerumą parodyti kitokiu būdu – mokiniai ir jų mokytoja Ina Musteikienė vyko į Šiaulių centre esančias vienas seniausių kapinių. Kadangi čia nemažai apleistų kapų, sandoriečiai net kelias valandas tvarkė apleistus kapus.

„Geri darbai jus puošia“, – kalbėjo direktorius K. Šaltis, linkėdamas mokinimas gerų darbų nepamiršti ir pasibaigus advento laikotarpiui.

Daugiau renginio akimirkų – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.