Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Žinutė butelyje – iš bohemiškosios Čekijos

2019-ųjų kovo 17-23 dienomis Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos 8 mokinių ir 2 mokytojų komanda dalyvavo Erasmus+ projekto „A Message in a Bottle“ partnerių susitikime František Križek mokykloje, Bechyne miestelyje, Čekijoje. Projekte dalyvauja keturios projekto šalys: Čekija, Portugalija, Islandija ir Lietuva.

Susitikimo metu vaikai pristatė savo šalį, mokyklą, susipažino  su šalių partnerių geografinėmis ypatybėmis, jų  vandens ištekliais ir kaip visų šalių gyvenimas, tradicijos, šventėms daro įtaką jų gyvenamosios vietos ir vandens telkiniai.

Komandos iš Portugalijos, Islandijos ir Lietuvos  dalyvavo čekų mokytojų paruoštoje pažintinėje programoje, kurios metu susipažino su František Kryžek mokyklos veikla, su vandeniu susijusiu kultūros paveldu (ežerai ir kanalai Trebone), įgijo kultūrinės patirties, vyko į ekskursijas ir keliones, kad geriau pažintų Čekijos kultūrą, Pietų Bohemijos regiono grožį ir vieni kitus.

Jau visai netrukus projekto dalyviams Lietuvos grožį ir jos vandens turtus turėsime galimybę parodyti Šiauliuose, svečiams atvykus į „Sandoros“ progimnaziją.

„Sandoros“ projektų rengimo grupės vadovė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Urbonienė

Daugiau susitikimo akimirkų iš Čekijos – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.