Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Neformaliojo ugdymo mugė – jau gegužės 30-ąją

Norite, kad mokykloje džiugintų ne tik pamokos, bet ir popamokinė veikla? O gal jau seniai knieti išbandyti save kokioje nors srityje (dainavime, piešime, konstravime…), bet nežinote, kaip tą padaryti? Jei nors į vieną klausimą atsakėte teigiamai, gegužės 30 d. „Sandoros“ progimnazijoje organizuojama neformaliojo ugdymo mugė – kaip tik Jums!

Į neformaliojo ugdymo mugę kviečiami tiek mokiniai, tiek jų tėveliai (pastarieji gali padėti vaikams pasirinkti, įvertinti savo galimybes). Nurodytu laiku, nurodytoje vietoje mokinių ir jų tėvelių lauks mokytojai, kurie pasiryžę kitais metais vaikams pasiūlyti įdomių neformaliojo ugdymo užsiėmimų.

Atkreipiame dėmesį, kad rinktis, susipažinti bus galima ne tik su „Sandoros“ progimnazijos mokytojų siūlomais būreliais. Neformaliojo ugdymo mugėje gegužės 30 d. dalyvauja ir kitų Šiaulių miesto neformaliojo ugdymo mokyklų mokytojai, ugdymo organizatoriai (Šiaulių dailės mokykla, Šiaulių moksleivių namai, Šiaulių „Robotikos mokykla“). Su neformaliojo ugdymo mugės dalyviais, jų siūlomais būreliais ir susitikimų laikais galite susipažinti čia.

Nepatingėk ir išsirink tokią veiklą, kuri Tau labiausiai tinka :)